Проект «Арт-простір»

Проект «Арт-простір: облаштування літньої сцени в одному з парків Боярки» був реалізований у 2016 році громадською організацією «Центр розвитку громад» в партнерстві з ГО “Боярський простір” (основний виконавець) в рамках Програми підтримки громадських ініціатив Боярської міської ради (проект-переможець в конкурсі соціальних проектів). Загальна вартість проекту становить 40.000,00 грн. Фінансування від Боярської міської ради – 20000,00 грн. Додаткове фінансування було виділено «British Counsil» від Британської Ради. Відкриття сцени відбулось під час проведення у місті фестивалю-ярмарку товарів та послуг для родин з дітьми «СерпеньFamilyFest2016».
Мета проекту – створення арт-простору та наповнення його культурною та інформаційної програмою: творчими заходами, вечорами, виступами аматорів.
Сума, що була виділена в рамках конкурсу соціальних проектів, в розмірі 19500,00 тис. пішла на створення металевої основи сцени; 500,00 – на канцтовари. Всі інші роботи (адміністрування проекту, покриття сцени, урочисте відкриття, створення відеоролику до звіту тощо – за рахунок ГО «Боярський простір»). Залучені кошти в сумі 20000,00 від Британської ради пішли на покриття сцени.
З часу відкриття сцени вона активно використовувалася при проведенні фестивалю «СерпеньFamilyFest» та Дня Незалежності України. На ній також відбулось нагородження переможців змагань з велоорієнтування, організованих ГО «ВелоБоярка», виступи аматорів та перегляди фільмів.
«Арт-простір» є довгостроковим соціальним проектом. У новому сезоні арт-простір буде наповнений цікавими заходами та концертними програмами виконавців від Будинку культури, Центру творчості молоді «Оберіг», Боярської міської дитячої школи мистецтв та всіх бажаючих аматорів, творчих колективів, активістів. На сцені «Арт-простір» заплановано проведення вечірніх показів фільмів та мультфільмів, відкритих засідань клубу людей літнього віку «Патефон», творчих та музичних вечорів, лекцій і ще багато іншого. Для досягнення мети та повного завершення задуманого ще необхідно виготовити накриття сцени та придбати звукову апаратуру. У 2017 році громадська організація «Боярський простір» також сподівається на підтримку, адже знову подаватиме проект на конкурс.