Конкурс соціальних проектів – крок перший

На початку року сесією Боярської міської ради була затверджена програма «Підтримка громадських ініціатив на 2012 рік»,  гаряче підтримана  багатьма громадськими організаціями міста.

У рамках Програми передбачається проведення на теренах Боярки конкурсу соціальних проектів, у котрому візьмуть участь найактивніші громадські організації міста. Завдяки цьому конкурсу з’являється реальна можливість шляхом соціального партнерства налагодити системні партнерські стосунки між владою, бізнесом та громадськістю, спільно визначити пріоритети роботи на благо людей і міста.

Києво-Святошинський центр соціально-психологічної реабілітації населення спільно з ГО “Центр розвитку громад” планує взяти активну участь у цьому масштабному заході з метою сприяння розвитку місцевих громад та соціально-економічного відродження регіонів, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

9 лютого «Центр розвитку громад» зібрав молодих ініціативних людей, об’єднаних у громадські організації та молодіжні клуби, щоб вони могли поділитися своїми планами, ідеями, думками. Дискусію вели представники молодіжного клубу «Позитив» (керівник – Оксана Слєпова); молодіжної організації «Станиця Боярка Пласту – Національної Скаутської організації України» (керівник – Владислав Бургонський); МГО «Молодіжна платформа» (керівник – Володимир Мелішенко); «Молоді регіони» (керівник Владислав Слєпов). Були також присутні Камінська Світлана («Жіноча громада»); Сенчук В’ячеслав («Спортивна громада Боярки»); Сабадаш Олена («Центр розвитку громад»).

Голова правління ГО «Центр розвитку громад» Ангеліна Лахтадир привітала учасників круглого столу та наголосила на тому, що конкурс соціальних проектів – це ефективний механізм залучення ресурсів громади до вирішення складних соціальних проблем. Ангеліна Миколаївна закликала представників МГО до активної участі у конкурсі, оскільки це дасть можливість вирішити багато нагальних проблем, що хвилюють молодих боярчан.

Марія Кириленко, спеціаліст із зв’язків з громадськістю ЦСПР поінформувала учасників круглого столу про порядок проведення майбутнього конкурсу, зупинилася на деяких принципах написання конкурсних пропозицій. Марія Іванівна також зупинилася на важливості для молодих людей пройти навчання з написання проектів.

Потім відбулося жваве обговорення, під час якого молоді люди висловлювали свої пропозиції щодо реалізації Програми підтримки громадських ініціатив, пропонували та обговорювали невеликі проекти, які можна було б найближчим часом реалізувати в місті. Перший поштовх до початку великої і цікавої роботи вже є. Рухаємось далі….

Ольга КОВЧАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.